Szalony pokaz mody

Szalony pokaz mody

W ramach realizacji Programu doradztwa zawodowego w drugim tygodniu marca realizujemy temat” BO PRACA SIĘ OPŁACA”. Dzieci poznają świat zawodów, spotkają się z pracownikami przedszkola, przedstawicielami różnych zawodów i poznają specyfikę ich pracy.
13 marca wszystkie przedszkolaki wzięły udział w niezwykłym wydarzeniu. Odbył się u nas POKAZ MODY pt.”Szalony projektant”. Reprezentanci każdej z grup zaprezentowali zaprojektowane wcześniej przez kolegów stroje. Był prawdziwy wybieg, muzyka, zachwycona widownia i zasłużone oklaski. Poznaliśmy zawód modela, projektanta mody i krawca. Następnie dzieci obejrzały film edukacyjny, podczas którego miały za zadanie odgadywać zagadki dotyczące zawodów.
To był wspaniały dzień, dzień nauki przez zabawę, dzień rozwijający aktywność twórczą, spędzony wesoło i wspólnie.Skip to content