DYŻUR WAKACYJNY

Zarządzenie Wójta Gminy Klucze

Przedstawiamy Państwu w załącznikach:

1. Zarządzenie Wójta Gminy Klucze w sprawie zasad organizacji DYŻURU WAKACYJNEGO dla oddziału przedszkolnego i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Klucze;

2. Zasady organizacji DYŻURU WAKACYJNEGO dla oddziału przedszkolnego i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Klucze;

3. Harmonogram DYŻURÓW WAKACYJNYCH w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Klucze w 2023 roku.

Załączniki:

1. Zarządzenie Wójta Gminy Klucze
2. Zasady organizacji DYŻURU WAKACYJNEGO
3. Harmonogram DYŻURÓW WAKACYJNYCH

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Informujemy, iż dyżur wakacyjny w Przedszkolu im. Jasia i Małgosi w roku 2024 zaplanowany jest w terminie: 09.07.24 r. – 05.08.24 r.

Termin składania wniosków od 02.05.24 r. do 31.05.24 r. w godzinach 7.00-14.00

Po upływie tego terminu wnioski nie będą przyjmowane z uwagi na rozdysponowanie urlopów personelu przedszkola.

W załączniku znajduje się Zarządzenie Wójta Gminy Klucze oraz wniosek i oświadczenie, które należy złożyć osobiście.

Wniosek i oświadczenie należy ZAWSZE złożyć  do dyrektorów SWOICH placówek nawet jeśli wybierzecie Państwo dyżur w innym przedszkolu na terenie gminy.

Dyrektorzy po weryfikacji wniosków prześlą je osobiście do dyrektorów  placówek dyżurujących.

Załączniki:

1. Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny 2023