Podsumowanie zbiórki słodyczy i artykułów plastycznych dla dzieci z Domu Dziecka ,,Pomocna Dłoń” w Olkuszu.

Podsumowanie zbiórki słodyczy i artykułów plastycznych dla dzieci z Domu Dziecka ,,Pomocna Dłoń” w Olkuszu.

Przed Świętami Wielkanocnymi dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami zamieniły się w zajączki wielkanocne. Pokazały swoje wielkie serduszka i licznie wspierały naszą akcję charytatywną – zbiórkę słodyczy i artykułów plastycznych dla dzieci z Domu Dziecka ,,Pomocna Dłoń” w Olkuszu. Tuż przed świętami wychowawczyni z placówki odebrała zebrane dary z rąk Dyrektora, Wicedyrektora i Koordynatora akcji i przekazała je podopiecznym. W ramach podziękowania 08.04.24 r. trójka dziewczynek wraz z wychowawcami- P. Asią i P. Natalką przyjechały osobiście wyrazić wdzięczność za niesioną pomoc. Odwiedziły grupę ,,Motylków”. Na początku goście czytali naszym przedszkolakom znane wiersze. Potem były rozmowy i zabawy z chustą animacyjną. Następnie wspólnie wykonano plakaty, dzieci odbijając dłonie zamoczone w farbie stworzyły piękne bukiety kwiatów. Na znak naszej przyjaźni jeden z nich zawisł w przedszkolnym holu, a drugi w Domu Dziecka. Na zakończenie przedszkolaki z całego przedszkola zostały poczęstowane słodkościami. Dziękujemy naszym Gościom za wspaniale spędzony czas, a Dzieciom i ich Rodzicom za ponowne otworzenie serc i udział w naszej kolejnej zbiórce. Razem możemy więcej, a wizyta podopiecznych placówki ich wdzięczność i radość ze wspólnie spędzonego czasu tylko utwierdza w przekonaniu, że warto pomagać !Skip to content