Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
Z tej okazji w dniu 24.11.2023 r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach “Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim “milutkim przyjacielem”. Wszystkie pluszaki były śliczne i wyjątkowe. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, bawiły się do znanych misiowych przebojów, wykonały „misiowe” prace plastyczne. W każdej sali pojawił się bohater dnia- wesoły miś, który zaprosił dzieci do wspólnej zabawy przy piosence.
Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.Skip to content