DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Gdy płakałam otarł łezki

Jest pluszowy i niebieski

Ma kokardę, miękkie futro

Tuli mnie gdy jest mi smutno

Każdy dzień jest kolorowy

Gdy jest ze mną miś pluszowy

Dziś w przedszkolu świętowaliśmy ,,Dzień Pluszowego Misia”. Ta pluszowa zabawka jest bardzo ważna dla każdego dziecka, nie tylko przedszkolaka i zna ją każdy, duży i mały. Z tej okazji nasi pluszowi przyjaciele   przybyli z nami do przedszkola. Każdy z nas zaprezentował swojego Misia. Dowiedzieliśmy się jak powstają pluszowe Misie,  poznaliśmy misiowych bohaterów bajek oraz dowiedzieliśmy się o  zwyczajach życia prawdziwych misiów zamieszkujących różne części świata tj. pandy, niedźwiedzia brunatnego, niedźwiedzia polarnego.  Braliśmy udział w różnych zabawach matematycznych, dużo tańczyliśmy. Na zakończenie każdy z nas otrzymał dyplom przyjaciela pluszowego misia oraz wykonał pracę plastyczną.pl Polish
X
Skip to content