Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Radosna atmosfera panowała w przedszkolu już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie damy otrzymały serdeczne życzenia i upominki. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, i wręczyli piękne laurki i niespodzianki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy, była wizyta w pizzerii, a także przedszkolne spa. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Dzień Kobiet

Dnia 8 marca w Dzień Kobiet chłopcy z grupy „Biedronki” zaprosili wszystkie Panie pracujące w Przedszkolu do naszej sali – przygotowali piękne laurki i słodki upominek dla każdej z Pań. Po złożonych życzeniach i wesołym odśpiewaniu piosenki „Sto lat” zrobiliśmy piękne zdjęcia na pamiątkę. W tym dniu święto miały również dziewczynki, które otrzymały prezenty – kolorowe kubeczki, laurki i zakładki do książek. Było mnóstwo wspaniałej zabawy i tańców