Zapraszamy do głosowania!!!

Zapraszamy do głosowania!!!

W dniach od 6 do 19 listopada 2023 roku do godziny 12.00 zapraszamy do głosowania w konkursie “Mamy FIOła na Małopolskę” FIOłek Publiczności, czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach projektu Małopolska Lokalnie 2023. Uczestnictwo w Konkursie polega na oddaniu głosu na stronie www.malopolskalokalnie.pl/glosowanie na wybraną przez Głosującego Inicjatywę zrealizowaną w ramach konkursu grantowego Małopolska Lokalnie, edycja 2023. Warunkiem skutecznego oddania głosu na stronie Konkursu jest posiadanie aktywnego adresu email i potwierdzenie oddania głosu poprzez w link aktywacyjny przesłany na podany adres email. UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego adresu IP.

Bardzo prosimy o oddanie głosu na nasz projekt:

“Fajnie się bawimy, dzień swój obchodzimy !”

https://malopolskalokalnie.pl/fajnie-sie-bawimy-dzien-swoj-obchodzimy/?fbclid=IwAR06rXaXEGHKkCnaGBRNmTTviAQBT1fp4ky6L4CYApBCh9_jWuXFDaw3600Skip to content