Walentynki w Jagódkach

Walentynki w Jagódkach

„W dniu Św. Walentego

Nic nie może dziać się złego,

Nikt nie może się dziś złościć,

Bo dziś nadszedł Dzień Miłości!”

Walentynki to doskonały czas, który przypomina nam o potrzebie wyrażania naszych uczuć względem drugiego człowieka. Zdarza się, że w codziennym życiu zapominamy powiedzieć drugiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna. Dzień Świętego Walentego to najlepszy moment aby przekazać naszym bliskim bądź przyjaciołom ile dla nas znaczą i za co ich cenimy. Przy okazji tego święta mamy doskonałą okazję, aby przypomnieć dzieciom co oznacza bycie dobrym przyjacielem, jak dzielić się dobrem i wzajemnie się wspierać. Dlatego we wtorek 14 lutego 2023 r.  w grupie „Jagódki” świętowaliśmy Walentynki- jako święto dobrych uczuć. Dowiedzieliśmy się kilka ciekawostek na temat św. Walentego, nie zabrakło

– zabawy( Walentynowy taniec w parach, Walentynowa fotobudka),  

– ciekawych zadań (matematyczne serduszka, zabawa słowna: Kocham, lubię…..za….., Serduszko przyjaźni,

– mówienia sobie miłych rzeczy i okazywania samych pozytywnych uczuć oraz

– słodkiego poczęstunku w kształcie serduszka

Ten wyjątkowy dzień był dla dzieci prawdziwym dniem przyjaźni i miłych wrażeń.pl Polish
X
Skip to content