Relacja z wręczenia prezentów marzeń – list

Relacja z wręczenia prezentów marzeń – list

Dzień dobry Pani Dyrektor,
dnia 03 stycznia 2023 r. po raz pierwszy w Nowym Roku spotkałem się w komplecie z  podopiecznymi, na naszym cotygodniowym spotkaniu społeczności. Postanowiłem rozdać paczki marzeń po świętach, ponieważ wielu wychowanków wyjechało na święta do swoich rodzin. Byli też tacy, którzy zostali na placówce.                                                                                                                    

Wcześniej przygotowałem sobie wszystkie prezenty od Państwa w naszej świetlicy. Rozpocząłem spotkanie od bieżących spraw placówki ale widziałem, że nie skupiają się na tym, no bo jak? Skoro tyle paczek w pokoju a ja zaczynam od spraw najmniej ważnych :):):) Wtedy uznałem, że spotkanie to potraktuję jako typowo Noworoczne i już w pełnym gronie zacząłem opowiadać o Państwa akcji podarunkowej. Mówiłem, że odwiedziłem Państwa w ostatnich dniach starego roku, że opowiadałem Pani Dyrektor o naszym domu dziecka, że miałem możliwość spotkać się z Państwa malutkimi podopiecznymi i im również podziękować osobiście za wszystkie podarunki. Słuchali w skupieniu. Gdy im to poopowiadałem przeszedłem do sedna i w końcu zacząłem rozdawać podarunki. Drodzy Państwo i Drogie Dzieci, ileż było radości jak wyczytywałem poszczególnych wychowanków i wręczałem im paczki 🙂 Zaraz zaczęło się rozpakowywanie i wzajemne dzielenie wrażeniami kto co otrzymał 🙂 Oczywiście towarzyszyło temu mnóstwo radości ale i miłego zaskoczenia, że otrzymali to co pragnęli 🙂 Tak sobie myślę, że fakt iż chciałem rozdać od Państwa prezenty jak już będę miał wszystkich w placówce był bardzo dobrym pomysłem. Ta główna ekscytacja czasem świąt trochę im już minęła, dlatego niespodzianka naprawdę mega ich ucieszyła 🙂 Jak trochę ochłonęli przychodzili do mnie i do wychowawców chwaląc się co podostawali 🙂 Niektórzy od razu zakładali na siebie to co otrzymali, snuli plany co sobie kupią za vouchery 🙂 Powiem Pani, że w trakcie spotkania profilaktycznie zapytałem dzieci czy nie maja ochoty sfotografować się z prezentami i w ramach podziękowania przesłałbym fotkę do przedszkola, ale tak jak się spodziewałem, aplauzu nie było 🙂

Pani Dyrektor, jeszcze raz serdecznie dziękuję Pani i koordynatorom akcji za zorganizowaną akcję, w imieniu wychowanków, moim 🙂 i Zespołu Pomocnej Dłoni, bardzo  proszę o przekazanie informacji Rodzicom, Dzieciom, Nauczycielom i wszystkim pracownikom, że paczki sprawiły ogromną radość naszym wychowankom, życzymy Państwu wszystkiego co tylko najlepsze w Nowym Roku 🙂
Zadora Grzegorz
Koordynator DDPD w Olkuszu

Podziękowania dla Dzieci i ich Rodzin

       Muchomorki  – Zosia Kopa, Stanisław Karoń   

       SkrzatyHanna Barczyk, Emilia, Laura, Oliwia Hagno, Kalina Hajduk, Karolina Jurczyk, Jan Maciąg, Hanna Marek, Emilia Mossór, Franciszek Murdzek, Wojciech Osowski, Patryk Piątek, Aleksander Piwowarczyk, Julia Polan, Franciszek Rosół, Erik Rudchyk, Zuzanna Skubis, Maja Stawiarska, Izabela Szewczuk, Maja Tyrańska, Antoni Wójcik, Marcel Wypart

Malinki – Filip Bójko, Jasiu Dudzik, Marianna Karoń, Stanisław Kleta, Amelia Ostrowska, Daniel Mrówka

  Motylki Amelia Mordarska

Jagódki –  Lena Czajka,  Amelka Górnisiewicz, Adam Grzanka, Alicja Imielska,Tymoteusz Kaczmarczyk, Jowitka Kajdan, Jan Karoń, Stasiu Kruszenko, Dominik Matusiak, Robert Matusiak, Antoni Palski, Martynka Poczęsny, Liliana Swędzioł, Maciej Tomsia, Bernard Trzpil, Szymon Witkowski,  Basia Wróbel,  Maja Wydmańska

 BiedronkiDiana Birecka, Alicja Draba, Wojciech Kardas,  Jędrzej Kleta, Helena Maciąg, Lena Mordarska,  Kuba Osowski, Bartek Stawiarski, Ignacy Tomsia, Kinga Wysmułek,  Wiktoria Zachariasz                                                

Podziękowania dla Wychowawców  Ewelina Maryszewska-Polan, Jolanta Szczepańska, Paulina Curyło, Katarzyna Gęgotek, Małgorzata Głowacka, Sylwia Jeziorowska, Dorota Kuc, Małgorzata Leś, Agnieszka Matysek, Justyna Wiejaczka, Ilona Słowik

Przedstawicieli Rady Rodziców Ilona Mamoń-Wysmułek,  Rosół Karolina, Kardas Aleksandra, Wójcik Marta,  Marek Milena,   Kruszenko Katarzyna,   Bagińska Izabela, Grzanka Anna

Wszystkich Pracowników Przedszkola im. Jasia i Małgosi w KluczachBeata Fiołek, Magdalena Czopek, Magdalena Machałek, Joanna Trzcionkowska, Anna Majcherczyk, Aneta Kubik, Barbara Nawara, Jolanta Wójcik, Dorota Kowal, Jolanta Lubach, Renata Kulanty, Małgorzata Ściążko, Waldemar Sadurski oraz Anonimowych Darczyńców zaangażowanych w akcję

ORAZ  DARCZYŃCOM ANONIMOWYM

DZIĘKUJEMY !!!                                             pl Polish
X
Skip to content