Jagódki świętują Dzień Dinozaura w bibliotece.

Jagódki świętują Dzień Dinozaura w bibliotece.

Dnia 15 marca grupa Jagódki obchodziła w bibliotece Dzień Dinozaura.

Tak na prawdę, to nie wiadomo, kto i kiedy ustanowił to święto, ale czy to takie ważne? Ważne jest to, że dzieci kochają dinozaury i wszystko, naprawdę wszystko, co jest z nimi związane. Podczas zajęć dzieci podzieliły się swoimi wiadomościami  o dinozaurach, ich nazwach, wielkościach, sposobach odżywiania, a także o tym w jaki sposób wyginęły. Po interesującej rozmowie dzieci przeszły do działania wykonując postacie dinozaurów. Dużą radość sprawiła zabawa pt. „W paszczy tyranozaura”.

Na pamiątkę pobytu dzieci otrzymały kolorowanki, które ozdobią w przedszkolu według własnych pomysłów.

Ależ to były ciekawe zajęcia! Dziękujemy Pani Iwonce za tą interesującą i pouczającą lekcję biblioteczną.Skip to content