Jagódki, Biedronki i Skrzaty z wizytą w teatrze

Jagódki, Biedronki i Skrzaty z wizytą w teatrze

07.03.2023r. grupy Jagódki, Biedronki i Skrzaty obejrzały spektakl teatralny pt.„ Pipi” w MOK w Olkuszu. Jest to przedstawiona niesamowicie barwnie i wesoło historia dziewięcioletniej dziewczynki o marchewkowych włosach splecionych w dwa odstające warkocze z mnóstwem piegów na twarzy. Jej zachowanie i wypowiedzi często obnażają hipokryzję dorosłych, dbających bardziej o zewnętrzne pozory niż wyższe wartości. Ta zadziorna dziewczynka z torbą pełną złotych monet, kroczy przez życie sama bez rodziców i pomocy innych. Jej przyjaciółmi są małpka Nilsson, koń, oraz rodzeństwo Annika i Tommy, z którymi przeżywa niesamowite przygody. I my przeżyliśmy je razem z Pipi. Wycieczka była udana a przedstawienie wspaniałe. Wróciliśmy szczęśliwi i pełni wrażeń.pl Polish
X
Skip to content