III DZIEŃ SPORTU

III DZIEŃ SPORTU

12 października 2022 r. odbył się III Dzień Sportu dla wszystkich dzieci 
z Przedszkola im. Jasia i Małgosi w Kluczach zorganizowany przez Pana 
Jarosława Raka z CUS w Kluczach wspólnie z trenerami - Panią Aleksandrą 
Mstowską oraz Panem Karolem Półtorakiem z Akademii Sportowej Przemsza 
Klucze. 

Przygotowane zostały trzy koordynacyjne tory przeszkód, na których mogło wykazać się ponad 100 dzieci. Pomoc w organizacji zawodów zapewnił również Prezes Akademii – Pan Robert Szkup, który zakupił wszystkim uczestnikom soczki oraz naklejane medale za uczestnictwo oraz Pani Małgorzata Głowacka. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, ale też integrowanie się grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromną radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania. Wszystkim serdecznie dziękujemy za świetną zabawę, a szczególnie wychowawcom grup przedszkolnych za dzielne wspieranie młodych sportowców.
pl Polish
X
Skip to content