,,FAJNIE SIĘ BAWIMY, DZIEŃ SWÓJ OBCHODZIMY”

,,FAJNIE SIĘ BAWIMY, DZIEŃ SWÓJ OBCHODZIMY”

Dnia 20.09.2023 r. na boisku sportowym  na  przedszkolaków czekała fantastyczna  niespodzianka. W ramach realizacji projektu pn ,,Fajnie się bawimy, dzień swój obchodzimy” realizowanego w ramach programu FIO – Małopolska Lokalnie dzieci z okazji swojego święta ,,Dnia Przedszkolaka” uczestniczyły w wielu atrakcjach.   Radości było  co niemiara,   wszyscy świetnie się bawili. Były szaleństwa na dmuchanych zamkach, odwiedziny maskotek z ulubionych bajek , bańki mydlane, łowienie rybek, tor przeszkód przygotowany przez trenerów i zabawy  z wykorzystaniem chusty animacyjnej.   Dzieci wzięły udział w konkursie plastyczno – sensorycznym, podczas którego powstały  prace plastyczne  z wykorzystaniem farb do malowania palcami.  Na zakończenie każdy  z uczestników otrzymał pamiątkowy upominek  – plecaczek do samodzielnego pokolorowania, a wygrane zespoły-  nagrody w postaci gier ruchowych i klocków. Zmęczone dniem pełnym wrażeń dzieci posiliły się przygotowanym poczęstunkiem. To był dzień pełen wrażeń,  który w pamięci naszych przedszkolaków zostanie na długo.

Sfinansowano przez @malopolskalokalnie ze środków #NOWEFIO @narodowyinstytutwolnosci @KomitetPozytku, @powiatoswiecimski, @wwwKrakowPLSkip to content