Zasady zapisów na zajęcia z “Drużyną Kangura”

Zasady zapisów na zajęcia z “Drużyną Kangura”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Programie Zajęć Drużyny Kangura® od PRZEDSZKOLIADA.PL.
https://drive.google.com/file/d/13iCC6un6qu89hyvYlfHzK5II-6xZhcgH/view?usp=sharing

Zapisy odbywają się na www.przedszkoliada.pl/zapisy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Wszelkie informacje otrzymają Państwo drogą mejlową, po zapisaniu dziecka.

W linku znajduje się folder ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL, realizowanego z udziałem 80 000 Aktywnych Przedszkolaków, w ponad 400 miastach w Polsce: https://drive.google.com/file/d/1XIe20gjbP2mQjwfEzhr62zTSbtv5HLvB/view 

Uczestnictwo w Programie Zajęć Drużyny Kangura® kosztuje 54 zł/miesięcznie, płatne z góry, do 10-go dnia miesiąca.

Poniżej więcej informacji o Programie Zajęć Drużyny Kangura® od PRZEDSZKOLIADA.PL:

  • Drużyna Kangura®, to 4 lata podróży po świecie (Powerkuli), w tym świecie sportu. Zawodniczki i zawodnicy Drużyny Kangura® podróżując z głównym bohaterem, czyli czerwonym Kangurem z Australii i jego sześcioma Zwierzo-Przyjaciółmi reprezentującymi pozostałe kontynenty, poznają wszechstronny rozwój ruchowy i podstawy piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Dodatkowo rozwijają wyobraźnię i wiedzę o planecie.
  • Program realizowany jest w dwóch grupach wiekowych; 3-4 latków i 5-6 latków.
  • Z każdym odcinkiem programu zajęć, dzieci nabywają kolejnych umiejętności ruchowych i sportowych, a co najważniejsze, spontanicznie kształtują u siebie zainteresowanie ruchem i zaspokajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej, biorąc udział w misjach i przygodach na siedmiu kontynentach Powerkuli.
  • Nazwa programu zajęć „Drużyna Kangura” zobowiązuje. Umiejętność współpracy w grupie i działanie w zgodzie na rzecz grupy stanowią integralny element programu.
  • Pierwszy etap programu tworzy zainteresowanie przedszkolaków aktywnością fizyczną i zabawą w ruch i sport. Etap drugi, służy utrzymaniu ciągłości aktywności fizycznej dzieci i rozwijaniu ich umiejętności w zakresie wszechstronnego rozwoju ruchowego i podstaw sportów z piłkami (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna).
  • Korzystając z szerokiego wachlarza form i treści, dążymy do osiągnięcia celu nadrzędnego, jakim jest ukształtowana potrzeba podejmowania aktywności fizycznej przez dzieci teraz i w przyszłości.
  • Program Zajęć Drużyny Kangura® w sposób systemowy i cykliczny przeciwdziała otyłości i zapobiega zwolnieniom z WF.
  • Rozrywka ruchowa sprawia, że dzieci; bawią się, współkreują, uczą, rozwijają fizycznie, poszerzają swoje horyzonty i co niezwykle ważne na tym etapie wiekowym – wszyscy wygrywają!

Rodziców zainteresowanych zapewnieniem dzieciom na zajęcia stroju Drużyny Kangura®, czy umacnianiem więzów rodzinnych poprzez wspólną zabawę w grę planszową lub grę karcianą Drużyny Kangura®, zapraszamy na www.sklepkangura.pl.

Zapraszamy w Aktywną Podróż po Powerkuli z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt mejlowy: biuro-krakow@przedszkoliada.pl lub telefoniczny 575 737 802.

HURA! HURA! DRUŻYNA KANGURA!

Z poważaniem

Karolina Chudy / Lokalny Dział AdministracjiSkip to content