ZAPRASZAMY DO WSPIERANIA NASZEGO PRZEDSZKOLA - Przedszkole w Kluczach
16112

ZAPRASZAMY DO WSPIERANIA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Zostań naszym sponsorem !

„Człowiek jest Wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi…” (Jan Paweł II)

Szanowni Państwo,

Nasze przedszkole im. Jasia i Małgosi w Kluczach od wielu lat stara się zapewnić jak najbogatszą ofertę edukacyjną  i rekreacyjną dla dzieci.

Wymaga to nie tylko sporego nakładu pracy i poświęcenia, ale także pieniędzy.

Dlatego też z wielką wdzięcznością przyjmiemy wszelką oferowaną przez Państwa pomoc finansową lub rzeczową. Potrzeby przedszkola są znaczne i dalekosiężne. Naszym głównym celem jest modernizacja i doposażenie placu zabaw przy przedszkolu
im. Jasia i Ma
łgosi w Kluczach.

Jesteśmy otwarci na współpracę w różnym zakresie sponsorowania. Istnieje również możliwość przekazania darowizny od firm, instytucji, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą etc.

Każda, nawet najdrobniejsza kwota, jest dla Nas ogromnym wsparciem.

Z góry dziękujemy za Państwa przychylność. Z naszej strony oferujemy promowanie Państwa firmy umieszczając podziękowanie, reklamę na naszej stronie internetowej.

NUMER KONTA DO WPŁAT NA RADĘ RODZICÓW

PKO Bank Polski o/Klucze