ZAJĘCIA SPORTOWE NA ORLIKU - Przedszkole w Kluczach
15874
post-template-default,single,single-post,postid-15874,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

ZAJĘCIA SPORTOWE NA ORLIKU

ZAJĘCIA SPORTOWE NA ORLIKU

W środę 14 września starsze grupy przedszkolaków – Motylki, Biedronki i Jagódki uczestniczyły w ogólnorozwojowych zajęciach sportowych na Orliku, w ramach projektu realizowanego we współpracy z Panem Jarosławem Rakiem z Centrum Usług Społecznych w Kluczach. Zajęcia poprowadzili nasi ulubieni trenerzy – Pani Ola i Pan Karol.

Trenerzy zapraszają najmłodszych do zapisów do Akademii Piłkarskiej Przemsza Klucze, nie tylko chłopców, ale również powstaje grupa dla dziewczynek – zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 16.30. Więcej informacji na stronie – https://www.ap-klucze.pl

Dopóki jesienna aura nam pozwoli zajęcia będą kontynuowane w każdą środę w godzinach 10.30 – 11.30.pl Polish
X
Skip to content