Z wizytą w „Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin w Kluczach”

Z wizytą w „Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin w Kluczach”

Grupa Jagódki skorzystała z zaproszenia i 12.05.2023r. wraz z wychowawcą   wybrała  się na Dni otwarte do Centrum Wsparcia  i Terapii Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin w Kluczach –  Osada.

Nasze przedszkolaki zostały bardzo mile przyjęte w placówce. Miały możliwość poznać niektórych podopiecznych placówki, zobaczyć jak oni mieszkają, jak wygląda ich dzień. Zwiedziły sale zajęć: ceramiczną, muzyczną, gimnastyczną, sale doświadczeń świata. Najwięcej radości sprawiła im wizyta w sali zabaw, gdzie mogli poszaleć w basenie z piłkami oraz pograć w gry na dywanie interaktywnym. Dzieci odbyły również seans w grocie solnej (haloterapia). Na zakończenie dostaliśmy pyszny poczęstunek i napoje oraz prezenty: plecaczki, balony, wiatraczki. Było bardzo miło i wesoło.Skip to content