Wizyta w fabryce bombek - Przedszkole w Kluczach
16339
post-template-default,single,single-post,postid-16339,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

Wizyta w fabryce bombek

Wizyta w fabryce bombek

Dnia 03.11.2022 grupy Biedronki i Jagódki odwiedziły Fabrykę bombek w Miechowie. Dzieci miały możliwość obejrzeć kolejne etapy produkcji szklanych ozdób choinkowych- dmuchanie, malowanie, pakowanie. Wraz z Panią przewodnik zwiedziliśmy cały zakład i podziwialiśmy niesamowite, kolorowe i błyszczące tysiącem barw choinkowe cuda. Wszystkie dzieci miały możliwość stworzenia własnej, autorskiej bombki choinkowej, którą zawieszą na choince w swoim domu.pl Polish
X
Skip to content