Wizyta w fabryce bombek - Przedszkole w Kluczach
16339

Wizyta w fabryce bombek

Dnia 03.11.2022 grupy Biedronki i Jagódki odwiedziły Fabrykę bombek w Miechowie. Dzieci miały możliwość obejrzeć kolejne etapy produkcji szklanych ozdób choinkowych- dmuchanie, malowanie, pakowanie. Wraz z Panią przewodnik zwiedziliśmy cały zakład i podziwialiśmy niesamowite, kolorowe i błyszczące tysiącem barw choinkowe cuda. Wszystkie dzieci miały możliwość stworzenia własnej, autorskiej bombki choinkowej, którą zawieszą na choince w swoim domu.

pl Polish