Wizyta w Babińcu - Przedszkole w Kluczach
16463
post-template-default,single,single-post,postid-16463,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

Wizyta w Babińcu

Wizyta w Babińcu

W dniu 24.12.2022 grupa Jagódki odwiedziła Stowarzyszenie Babiniec. Wręczyliśmy Paniom herbatki na zimowe dni, zebrane w czasie akcji „ Herbatka dla seniora”. W bardzo miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku wspólnie pośpiewaliśmy i porozmawialiśmy o naszych zainteresowaniach. W podziękowaniu wszystkie dzieci otrzymały świąteczne pierniczki. Bardzo dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie. Chcemy, aby takie spotkania oraz sprawianie radości innym ludziom dawało naszym dzieciom szczęście i uczyło ich szacunku i wdzięczności.pl Polish
X
Skip to content