Wizyta w Babińcu - Przedszkole w Kluczach
16463

Wizyta w Babińcu

W dniu 24.12.2022 grupa Jagódki odwiedziła Stowarzyszenie Babiniec. Wręczyliśmy Paniom herbatki na zimowe dni, zebrane w czasie akcji „ Herbatka dla seniora”. W bardzo miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku wspólnie pośpiewaliśmy i porozmawialiśmy o naszych zainteresowaniach. W podziękowaniu wszystkie dzieci otrzymały świąteczne pierniczki. Bardzo dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie. Chcemy, aby takie spotkania oraz sprawianie radości innym ludziom dawało naszym dzieciom szczęście i uczyło ich szacunku i wdzięczności.

pl Polish