W karnawale czas na bale

W karnawale czas na bale

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez dzieci przez wiele tygodni.

Tego dnia  już od rana  naszym przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, kotki, pszczółki, motylki, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich  postaci. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli pląsy i tańce na wielkim karnawałowym balu. Dzieci bawiły się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy” i konkurencje z nagrodami prowadzone przez wodzireja. Jednym słowem zabawa na 102!

Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Każdy na pamiątkę otrzymał kolorowy balon. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, a Radzie Rodziców za  przygotowanie wspaniałej balowej sali .Skip to content