TEATR MASKA PRZEDSTAWIA… - Przedszkole w Kluczach
16019
post-template-default,single,single-post,postid-16019,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

TEATR MASKA PRZEDSTAWIA…

TEATR MASKA PRZEDSTAWIA…

“Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce”

Odpowiednia dieta, gimnastyka – warto jest zachęcić dzieci do tego, aby podjęły wyzwanie i prowadziły zdrowy tryb życia. Witaminy są przecież potrzebne każdemu, jednak w fast-foodach i słodyczach nie znajdziemy ich zbyt wielu. Marchewka i jabłko też mogą być smaczne, ale trzeba najpierw się przekonać i ich spróbować. Tematyka zdrowego jedzenia została podjęta w teatrzyku “Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce” w wykonaniu Teatru Maska, który obejrzały przedszkolaki w dniu 30.10.2022. pl Polish
X
Skip to content