Sztuczki i triki- magik w przedszkolu. - Przedszkole w Kluczach
16382
post-template-default,single,single-post,postid-16382,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

Sztuczki i triki- magik w przedszkolu.

Sztuczki i triki- magik w przedszkolu.

07.11.2022 odwiedził nas prawdziwy magik. Czary mary, hokus pokus…………cóż za dziwy działy się w przedszkolu! Dzieci były zachwycone i z niedowierzaniem patrzyły na magiczne sztuczki. Wszyscy byli  zaangażowani, a niektórzy sami spróbowali czarować z naszym gościem. To było bardzo ciekawe doświadczenie.pl Polish
X
Skip to content