Świąteczne zamieszanie u Skrzatów

Świąteczne zamieszanie u Skrzatów

Dnia 14 grudnia w grupie Skrzaty odbyło się przedświąteczne spotkanie wraz z rodzicami naszych przedszkolaków pn. ,,Świąteczne zamieszanie u Skrzatów”. Najpierw dzieci zaprezentowały występ artystyczny przygotowany dla swoich rodziców, tańczyły, śpiewały i recytowały wierszyki. Przedszkolaki były bardzo podekscytowane, ponieważ był to ich pierwszy występ przed publicznością. Poradziły sobie znakomicie. Następnie odbyły się warsztaty, gdzie rodzice wspólnie ze swoimi pociechami wykonywali własne stroiki świąteczne, ozdabiali bombki i tworzyli łańcuch choinkowy z papieru kolorowego. Radości, zabawy było co niemiara. Dzieci i rodzice wykazali się dużą kreatywnością, powstały piękne pracę. Na zakończenie wspólnie ubraliśmy choinkę, która stanęła w naszej sali. To był niezwykłe chwile pełne ciepła, integracji i życzliwości, które dzieci zapamiętają na długo.Skip to content