Spektakl “Przygody zazdrosnego Liliputka”

Spektakl “Przygody zazdrosnego Liliputka”

Dnia 06 listopada, dzieci z grup “Jagódki” i “Biedronki” wybrały się na przedstawienie “Przygody zazdrosnego Liliputka” w wykonaniu aktorów z Teatru Króla z Łodzi. Tematyką były zarówno zasady dobrego wychowania, jak i profilaktyka uzależnień. Dzieci dowiedziały się, że w życiu liczą się :prawdomówność, pracowitość, szczerość, uśmiech i pomoc w potrzebie. Przedstawienie ukazało dzieciom, że każdy jest inny, każdy ma swoje upodobania oraz przyzwyczajenia i każdego człowieka trzeba szanować. Prawdziwa scena, oprawa muzyczna oraz ciekawe kostiumy przyciągnęły uwagę przedszkolaków i wywołały na ich twarzach prawdziwy zachwyt. Dzieci oglądając spektakl doświadczyły wielu przeżyć i z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów.Skip to content