Poranek patriotyczny z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Poranek patriotyczny z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Dnia 10.11.2022 w naszym przedszkolu wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wzięły udział w „PORANKU PATRIOTYCZNYM”. Uroczystość ta jest związana z obchodami dnia 11 listopada – Narodowego Święta Niepodległości. Jej celem było: kształtowanie tożsamości narodowej i współuczestnictwa w pielęgnowaniu tradycji,  rozwijanie poszanowania postaw prospołecznych i dobra wspólnego, rozwijanie poczucia odpowiedzialności oraz szacunku dla państwa polskiego i symboli narodowych, kształtowanie odpowiedniego zachowania w czasie uroczystości przedszkolnych, państwowych,  poszerzanie wiedzy na temat własnej ojczyzny, zapoznanie z historycznymi wydarzeniami

Wszystkie dzieci przyszły w tym dniu ubrane na galowo do przedszkola za co serdecznie dziękujemy rodzicom. O godz. 11:11 wraz z innymi przedszkolami i szkołami odśpiewaliśmy uroczyście  4-zwrotkowy hymn narodowy. Taka uroczystość długo zapadnie nam w pamięci.pl Polish
X
Skip to content