Poranek patriotyczny z okazji Święta Odzyskania Niepodległości - Przedszkole w Kluczach
16274
post-template-default,single,single-post,postid-16274,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

Poranek patriotyczny z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Poranek patriotyczny z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Dnia 10.11.2022 w naszym przedszkolu wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wzięły udział w „PORANKU PATRIOTYCZNYM”. Uroczystość ta jest związana z obchodami dnia 11 listopada – Narodowego Święta Niepodległości. Jej celem było: kształtowanie tożsamości narodowej i współuczestnictwa w pielęgnowaniu tradycji,  rozwijanie poszanowania postaw prospołecznych i dobra wspólnego, rozwijanie poczucia odpowiedzialności oraz szacunku dla państwa polskiego i symboli narodowych, kształtowanie odpowiedniego zachowania w czasie uroczystości przedszkolnych, państwowych,  poszerzanie wiedzy na temat własnej ojczyzny, zapoznanie z historycznymi wydarzeniami

Wszystkie dzieci przyszły w tym dniu ubrane na galowo do przedszkola za co serdecznie dziękujemy rodzicom. O godz. 11:11 wraz z innymi przedszkolami i szkołami odśpiewaliśmy uroczyście  4-zwrotkowy hymn narodowy. Taka uroczystość długo zapadnie nam w pamięci.pl Polish
X
Skip to content