Podaliście Pomocną Dłoń

Podaliście Pomocną Dłoń

Droga Dyrekcjo, Drogie Koleżanki i Koledzy z pracy, Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci.

Dzisiaj zakończyły się czynności przygotowawcze z pakowaniem „Prezentów Marzeń” dla Domu Dziecka ,,Pomocna Dłoń”, w których Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Kluczach bierze udział. Wiedziałam, że można na Was liczyć.  Jesteście  ANIOŁAMI.

Jutro paczki jadą do dzieci i młodzieży do Olkusza, by oni również mieli święta jak z bajki. Na podsumowanie i relację z przekazania Prezentów jeszcze musimy poczekać kilka dni, już w przyszłym tygodniu na stronie internetowej przedszkola.

Dzisiaj w głównym holu  robione były zdjęcia  wszystkim obecnym małym i dużym DARCZYŃCOM.

Wczoraj i dzisiaj pakowaliśmy paczki dla Naszych Podopiecznych. Zapakowanych 14 paczek dla młodzieży oraz 3 na potrzeby Domu Dziecka, są świątecznie ozdobione i imiennie podpisane. Przez rodziców naszego przedszkola oraz naszych nauczycieli zakupione zostały BONY PODARUNKOWE w sklepach CCC, Reporter Young, Sinsay, Cropp, House oraz Rossmann. Każdy wychowanek Domu Dziecka, dzięki WAM otrzyma bony na kwotę 200, a nawet niektórzy na 250 zł. Podopieczni, którzy marzyli o bluzach, spodniach i plecaku, również je otrzymają a oprócz tego dodatkowo bony do Reporter Young w kwocie ok. 100 zł. Dla placówki ,,Pomocna Dłoń” zebrano środki czystości, środki chemiczne, artykuły biurowe oraz wiertarko-wkrętarkę, wiertła dodatkowe na zajęcia warsztatowe w placówce.

Z  WAMI WSZYSTKIE  MARZENIA  SIĘ  SPEŁNIAJĄ.  JESTEŚCIE  CUDOWNI. Z podziękowaniami koordynatorzy akcji: Paulina Curyło, Katarzyna Gęgotek, Małgorzata Leś oraz Ewelina Maryszewska – Polan.Skip to content