Menu

O nas

„SĄ OTWARTE NASZE DRZWI, JEŚLI CHCESZ WEJDŹ I TY”

DSC_0714

Budynek Naszego Przedszkola otoczony jest dużym, ładnym ogrodem z placem zabaw, wyposażonym w drewniane zestawy do zabaw i ćwiczeń na wolnym powietrzu.

DSC_0711

Przedszkole posiada sześć sal do zajęć i zabaw wyposażonych w różnego rodzaju zabawki, sprzęt sportowy,  kąciki tematyczne oraz ciekawe środki dydaktyczne.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

W naszym przedszkolu zapewniamy odpowiednie warunki dla harmonijnego rozwoju dziecka, dbamy o bezpieczeństwo, zdrowie i higienę osobistą. Wdrażamy do samodzielności, dbania o ład i porządek, kształtujemy postawy moralne, umiejętność zgodnego współżycia i współdziałania w grupie, dostarczamy doświadczeń we wszystkich obszarach wychowania. Tworzymy warunki do osiągnięcia pełnej gotowości szkolnej.

NASI PRACOWNICY:

NASZE DZIECI:

RODZICE NASZYCH DZIECI:

NASZE TRADYCJE: