Nadszedł dzień radosny- powitanie wiosny!

Nadszedł dzień radosny- powitanie wiosny!

„ I duzi i mali, na wiosnę czekali, mroźnej zimy mieli dość!

Aż tu niespodzianka, bo któregoś ranka, nagle się zdarzyło coś!

Przyszła wiosna do lasu, narobiła hałasu, obudziła niedźwiadki z zimowego snu.

Przyszła wiosna na łąki, wypuściła skowronki, zasadziła kwiatki tam i tu.”

Przyszła i do nas, do przedszkola….. Wyczarowały ją dzieci, przywołały kwiaty i owady swoim pięknym śpiewem i tańcem podczas przedstawienia na powitanie wiosny, które przygotowała grupa Jagódki dla koleżanek i kolegów z całego przedszkola. A tymczasem wiosenny deszczyk- psotnik , podlewał na dworze kwiaty i drzewa i nie pozwolił dzieciom na wspólny pochód na przywitanie nowej pory roku. To nie szkodzi, jeszcze wiele wiosennych spacerów przed nami….Skip to content