Motylki w wielkiej fabryce Elfów

Motylki w wielkiej fabryce Elfów

  Dnia 28.11.2023 r.  dzieci  z grupy ,,Motylki”  wyruszyły na wycieczkę do Wielkiej Fabryki Elfów w Katowicach.  Po długiej podróży autokarem,  która już była dla przedszkolaków wielką atrakcją, dzieci przeniosły się w  2,5 godzinną  podróż do  bajkowego  świata Elfów. Tam czekała ich  misja –  musieli pomóc Elfom znaleźć przepis na pierniczki i uratować święta. Aby to uczynić na dzieci czekały  pokoje, w których musieli rozwiązywać  różne łamigłówki. Były różne zadania ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Przedszkolaki piekły pierniczki,  układały budowle z klocków,  szalały na dmuchanych zamkach,  rozwiązywały zadania Elfów, odwiedziły domek  Mikołaja oraz  stworzyły bombki według własnego pomysłu.  Dzieci były zachwycone, a czas spędzony w Fabryce wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.Skip to content