MOTYLKI W ŚWIECIE ILUZJI

MOTYLKI W ŚWIECIE ILUZJI

Dnia 05.06. 2024 r. grupa ,,MOTYLKI” wybrała się na wycieczkę do Muzeum Iluzji w Krakowie. Na miejscu czekały na przedszkolaków eksponaty pobudzające ich kreatywność oraz angażujące ich w prezentowane iluzje optyczne. Dzieci mogły same stać się częścią zjawisk i dosłownie poczuć na własnej skórze jak łatwo można oszukać nasz umysł oraz zmysły. Atrakcji było co niemiara: pokój rodem z kreskówki, magiczne lustra, krzywe zwierciadła, zabawy światłem, pokój do góry nogami czy magiczny kran to tylko część iluzji, które ,,Motylki” miały okazję zobaczyć. Dzieci z zaciekawieniem i niedowierzaniem przyglądały się kolejnym eksponatom oraz aktywnie uczestniczyły w poszczególnych eksperymentach. Czas w muzeum upłynął przedszkolakom na dobrej i inspirującej zabawie !Skip to content