Dzień Sportu

Dnia 14.06.2024 r. dzięki współpracy z Fundacją ING Dzieciom zorganizowaliśmy w naszym Przedszkolu ,,Dzień Sportu”. Tego dnia w pięknie przystrojonym ogrodzie przedszkolnym czekały na naszych przedszkolaków różne atrakcje przygotowane wspólnie z wolontariuszami z Fundacji, którzy przyjechali spędzić z nami ten dzień. Był tor przeszkód, przejście ścieżki sensorycznej, puszczanie baniek mydlanych, praca plastyczna ,,Sensoryczna łąka”. Po zabawach ruchowych dzieci mogły zrelaksować się na pufach i posłuchać bajki, po której odbyła się krótka pogadanka dotycząca zdrowego i aktywnego trybu życia. Dziękujemy serdecznie Fundacji ,,ING Dzieciom” za wsparcie finansowe, za które mogliśmy kupić sprzęty sportowe , ścieżkę sensoryczną oraz wyposażyć kąciki relaksacji, aby jeszcze bardziej wspierać rozwój naszych przedszkolaków. Dziękujemy również Wolontariuszom za odwiedziny i wspólne spędzenie czasu, na pewno zapamiętamy go na długo!