Dzień Postaci z Bajek - Przedszkole w Kluczach
16403
post-template-default,single,single-post,postid-16403,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

Dnia 17.11.2022 grupa Jagódki wzięła udział w obchodach Dnia Postaci z Bajek. Gościliśmy Panią Iwonkę Szatan, która przygotowała dla nas moc ciekawych zabaw, zagadek oraz teleturniej wiedzy o bajkach. Wykorzystując wyobraźnie stworzyliśmy piękne prace- zamek z ręki. Otrzymaliśmy nowe książki do naszego kącika czytelniczego. Zawsze podczas poobiedniego odpoczynku czytamy książki, bo wiemy, że, jak mówi piosenka: „ Bajki moc magiczną mają, dobrym słowem dzielą się , nasze serca otwierają, i kto czyta o tym wie…”pl Polish
X
Skip to content