”Boże Narodzenie przychodzi cichutko. Posłuchaj jak stuka kolęda w serduszko…”- spotkanie przedświąteczne w Motylkach

”Boże Narodzenie przychodzi cichutko. Posłuchaj jak stuka kolęda w serduszko…”- spotkanie przedświąteczne w Motylkach

 Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kryje w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. To czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. 13 grudnia w grupie Motylki odbyło się Świąteczne Spotkanie z udziałem Rodziców. Wspaniałym momentem było wspólne śpiewanie kolęd i recytacja wierszy w które dzieci wkładały swoje malutkie serduszka. Po wspaniałym występie dla naszych najbliższych ruszyliśmy do tworzenia wspaniałych ozdób choinkowych, raz po raz  przerywając pracę słodkim poczęstunkiem i życząc sobie nawzajem zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.Skip to content