Biedronki

Dzień Dobry! Wita was grupa "Biedronki", 14 roześmianych dziewczynek i 11 wesołych chłopców. Do przedszkola chętnie przychodzimy, nie płaczemy i nie grymasimy.
W ciągu pierwszych tygodni pobytu w przedszkolu przypomnieliśmy sobie zasady panujące  w grupie, których staramy się przestrzegać. Założyliśmy Tablicę Motywacyjną do której przypinamy znaczek uśmiechniętej bużki- za dobre zachowanie, aktywność na zajęciach, przynoszenie z domu różnych rzeczy oraz piękne zjadanie posiłków. Wszyscy bardzo się staramy aby zdobyć jak najwięcej uśmiechniętych buziek. Poznaliśmy nową salę. Bierzemy udział w zabaw integrujących  i ze śpiewem, zabawach na świeżym powietrzu, chodzimy na spacery. Wiemy jak należy bezpiecznie zachować się w sali, w łazience, w szatni, w ogrodzie i podczas spacerów.

AKCJA KROKUS

W słoneczny jesienny dzień grupa "Biedronki" posadziła w ogrodzie przedszkolnym cebulki krokusów. Będziemy je podziwiać gdy wiosną wyrosną. Nazywać kolory i liczyć te piękne kwiatki.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zakup cebulek.

DZIEŃ CHŁOPAKA

29 września w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu dziewczynki i pani Mariola złożyły życzenia chłopcom, wręczyły upominki i zaśpiewały "Sto lat". Potem był słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci, tańce i zabawy przy muzyce.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy przygotowali upominki.

TEATRZYK: "ZACZAROWANY OŁÓWEK"