Bezpieczne ferie- wizyta policjantów w przedszkolu

Bezpieczne ferie- wizyta policjantów w przedszkolu

Dnia 20.01.2023 r. w naszym przedszkolu gościli policjanci z Komisariatu Policji w Kluczach. Nasi goście przypomnieli nam o zasadach bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych, opowiadali jak zachować się w sytuacjach zagubienia, gdzie nie wolno nam się bawić i jak poruszać się po drodze. Policjanci w ramach kampanii społecznej ,,Ostrzegamy seniorów przed oszustami” przygotowali również laurki dla naszych babć i dziadków z okazji zbliżającego się święta ,,Dnia Babci i Dziadka”. Laurki zostały przez nas pokolorowane i wręczone naszym dziadkom, aby przypomnieć im o czyhających zagrożeniach. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i zaowocowało zwiększeniem naszej wiedzy o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw i wyjazdów.Skip to content