Akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta” 2023

Akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta” 2023

27 października w naszym Przedszkolu odbyło się bardzo ciekawe spotkanie z Panem Januszem Dziatłowiczem, wielkim pasjonatem historii naszego regionu.

Pan Janusz ma ogromną wiedzę na temat powstania i rozwoju naszej miejscowości oraz okolicy, dlatego chętnie podzielił się nią z przedszkolakami, które z zaciekawieniem słuchały prelekcji i oglądały zdjęcia przyniesione przez naszego Gościa. Nie mogły uwierzyć, że tak kiedyś wyglądały Klucze…

Zachęcamy Rodziców do obejrzenia wystawy zdjęć znajdującej się w holu naszego przedszkola.

Dzisiejsze spotkanie było wstępem do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki, pt: „Szkoła (przedszkole) pamięta… Akcja ma na celu zwrócenie uwagi dzieci i na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.Skip to content